Seber všechno a nevracej nic zpět.

Sympatický pirát

24. července 2007 v 17:19 |  ♥Johnny Depp♥
Rodina ho štvala
John Christopher Depp II. Přišel na svět 9. června 1963 v Kentucky. Když byl malý, rodina se stále stěhovala, únik z psychicky náročného rodinného žovota viděl nakonec v drogách a alkoholu. Ve dvanácti letech dostal elektrickou kytaru, rok nato přišel o panictví s učitelkou, a tak mu zůstala aspoň jedna milá vzpomínka na školu, kterou nenáviděl. Založil skupinu The Kids a s jejími členy se přestěhoval do Los Angeles, kde chtěl prorazit jako muzikant. Tam se potkal s filmovou maskérkou Lori, s níž se ve dvaceti letech oženil (vydrželo jim to dva roky).
Právě ona ho seznámila s hercem Nicolasem Cagem, jehož zásluhou mohl v roce 1984 debutovat menší roli v hororu Noční můra v Elm Street. Brzy následovala nepatrná roličkave slavné Čtě Olivera Stonea.
Edward a Winona
Hudbu pověsil na hřebík a definitivně se rozhodl pro herectví. Milníkem jeho kariéry se stala postava mladého detektiva vyšetřujícího v přísném utajení zločiny na středních školách v seriálu Jump Street 21. Mohl dál úspěšně brázdit obrazovky, kdyby na začátku 90. let nedostal titulní roli ve filmu Střihoruký Edward. Tm mu byla partnerkou půvabná herečka Winona Ryderová a láska jako trám byla na světě. Ostatně Johnnyho tetování na pravé paži Winona Forever (Winona navždy) mluví za vše. Vztah však skončil rozchodem, načež tetování pozměnil na Wino Forever (Opilec navždy).
Z drogové záležitosti ho pak prý na dobro vyléčila smrt nadějného herce Rivera Phonixe, který se v roce 1993 předávkoval heroinem. Stalo se tak v nočním klubu v Las Pegas, který tehdy patřil právě Johnnymu Deppovi (podnik posléze prodal). Po této tragické události se Johnny vrhl do práce. ,,Roli přijmu jedině tehdy, když se do postavy zamiluji. A pokud mi manažer řekne, že mě nějaká role zničí, tak ji vezmu už jen proto, abych ho naštval."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Áňa Áňa | Web | 29. července 2007 v 10:11 | Reagovat

Máš u mě diplom.

A Johny Depp je blbec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HA HA HA HA HA HA HA HA HA

2 Jana Jana | 30. července 2007 v 11:54 | Reagovat

johnny depp neni vůbec žádnej blbec

je naprosto úžasnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama