Seber všechno a nevracej nic zpět.

Rozhovor s Emmou Watson+super fotky

6. srpna 2007 v 17:40 |  Emma Watson
Miluje hip-hop, když jí o něco jde, dokáže se i poprat a bez spodních kalhotek by na párty nešla.

Do deseti let byla Emma (17) normální holka. Chodila do školy, pendlovala mezi rozvedenými rodiči, bavil ji dramaťák. Pak se ale s kamarády vydala na casting, který jí změnil život. Na jeho konci jí spolu s Rupertem Grintem oznámili, že byli do filmu vybráni coby nejlepší kamarádi Harryho Pottera.

Už sedm let tě svět zná jako Hermionu z Harryho Pottera. Zůstalo ještě něco z Emmy Watson???
Naštěstí mám skvělou rodinu a hodně přátel, kteří mě drží stále při zemi. Samozřejmě že si svoji popularitu užívám a jsem z toho pořád paf. Ale na druhou stranu, když denně slyším tolik odporných drbů a vidím, kolik hereček končí třeba v léčebně, drží to člověka pořád jednou nohou v realitě.

Co si myslíš o slavných pařičkách, jako je Britney Spears a Lindsay Lohan????
Když jsem byla malá, milovala jsem filmy s Lindsay a přála si být jako ona. Myslím si ale, že má cesta ke slávě vede jinudy než její a nehraje v ní takovou roli bulvár. Bojím se, že když mu člověk jednou dovolí nahlédnout do soukromí, už se ho nezbaví. Holky jsou slavné, ale nemyslím si, že by byly šťasné. To každodenní pronásledování musí být stresující.
Vyrazila by sis třeba jako ony ven bez kalhotek????
To rozhoně ne. Na to jsem moc přísně vychovaná. Navíc si myslí, že je to pěkná hloupost. Člověku musí být hrozná zima.
Musíš se na veřejnosti neustále kontrolovat???
Sláva mě určitě trochu ovlivňuje. Nemůžu být v pohodě jako moji vrstevníci, musím být na všechno opatrná. Vlastně si pořád dávám bacha na lidi kolem sebe.
Na veřejnost prosákly tvé fotky, na kterých piješ alkohol. Cos na to říkala???
Hrozně mě to naštvalo. Já totiž vůbec nepiju. Brala jsem to jako legraci a zapózovla s lahví piva a druhý den ze mě na titulkách bulváru udělali alkoholičku a psali, že jsem špatný příklad pro své fandy. Doufám, že to nikdo nebral vážně. Samozřejmě že kvůli tomu nebudu sedět zavřená doma, jen jesm teď zase o něco opatrnější.
Závidí ti kamarádi????
Myslím, že si ze mě spíš občas dělají kvůli hraní srandu. S opravdou závistí a nenávistí jsem se naštěstí dosud nesetkala. I když někdy cítím, že někteří lidé neví, jak se ke mně chovat, a pak jsou zbytečně odtažití.
Koukají na tebe kluci jinak, protože jsi slavná???
Nejde to nějak shrnout, protože každý kluk reaguje jinak. Někomu to připadá hrozně cool, někdo se mě bojí, někomu je ten humbuk kolem nepříjemný. Ale měnit se kvůli tomu nebudu...
Jak to tedy máš s kluky????
Je to těžké. Jako celebrita bych jich mohla mít spoustu, mohla bych si užívat nezávazných vztahů, ale to není ono. Jenže když chci bližší vztah a začnu mluvit o svém osobním životě, zní to, jako že se vychloubám a myslím si o sobě kdoví co.
A u kolegů z Harryho Pottera by šance nebyla????
To bych ani nechtěla. S Danielem jsme kamarádi, i když je to hezký kluk. Rupert je spíš parťák do nepohody. Možná Rob Pattinson, který hraje Cedrica Diggoryho, by nebyl marný.:-)
Čekají kluci, že budeš stejná jako Hermiona????
Hodně lidí si myslí, že jsme stejné, ale moc společného toho nemáme...Já mám třeba ráda hip-hop a kvůli něčemu se dokážu i poprat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Orange Orange | Web | 22. srpna 2007 v 17:01 | Reagovat

ahoj máš to tu moc hezký koukni se na můj blog je tam bleskovka a můžeš připsat i nějakej komentář předem díky pa

2 nikoolla nikoolla | Web | 9. května 2008 v 18:39 | Reagovat

ahojky máš to tu moc pěkný na mém blogu je bleskovka a soutěž o diplom za každý 10koment tak se prosím zapoj budu mocinky ráda papa

3 hermi-granger hermi-granger | E-mail | 14. května 2008 v 17:24 | Reagovat

vyzývám všechny příznivce HP kteří by se mnou chtěli psát noviny zvané "Svet HP". napíšte mi na mail a dohodnem se kdo co bude psát a každý týden vydáme jedno číslo které potom obdržíte na svůj mail. prosím ozvěte se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama