Seber všechno a nevracej nic zpět.

Piráti, pozor!!!!!

15. prosince 2007 v 17:12 | Míša |  Piráti z Karibiku-Prokletí Černé perly
Když je Jack Sparrow zajat, dostane ubytování s vyhlídkou na zátoku Port Royal. Vězeňské mříže mu však poněkud kazí náladu. Není to poprvé, co se Jack ocitne za mřížemi, přesto však má strach. Vězení je začátek příběhu, který skončí ,,krátkým lupem a pak hupem" trestem za piráctví je totiž katova oprátka. Jack o tomto nebezpečí dobře ví, ale neztrácí naději. Přece už předtím jednou kata oklamal. Proč by to tentokrát mělo být jinak?????
Vězeňský dozorce s ocasem!
Při pohledu na svého psího strážce Jack usoudí, že od něj na rozdíl od lidského dozorce klíče nikdy nezíská. ,,Ten pes se ani nehne," řekne svým spoluvězňům, když se psa snaží k sobě přilákat pomocí kosti.
,,Ta děla znám!"
Střelba přiměje Jacka Sparrowa vyskočit ze své sedačky z tvrdého kamene a podívat se na zátoku. Ačkoliv se jeho věžeňská cela ocitne pod palbou, kanonáda zní jeho uším jako symfonie. Podle výstřelů totiž okamžitě pozná děla své milované Černé perly.
Zralý pro šibenici!
Jackovi zločiněčtí kumpáni se bojí kata jako čert kříže. Přestože nedokážou přilákat vězeňského psa, dělová koule je vysvobodí. Zatímco utíkají dírou ve zdi své cely, politují Jacka, který je stále uzamčený uvnitř, slovy: ,,Nemáš ani trochu štěstí."
Ortel smrti!
Prozatím Jack katovi neunikl. V okamžicích před smrtí se neubrání smíchu, když si vybavuje některé zločiny, které písař předčítá: ,,... vydával se za duchovního anglikánské církve...plavil se pod cizí vlajkou... dopustil se žhářství... nemravnosti...". Úsměv mu vadne na tváři, když je seznam u konce ,,... a za to se odsuzuje k trestu smrti provazem..."
Únik v poslední chvíli!
Právě, když si Jack začíná myslet, že ho štěstí nadobro opusitlo, Will chvátá ho zachránit. Vytasí šavli a hodí ji v okamžiku, kdy kat zatáhne za páku, aby Jacka oběsil. Tím, že si stoupne na čepel Willovy šavle, zabrání Jack oprátce, aby se mu utáhla kolem krku.
Hrůzná podívaná!
Komodor Norrington vystavuje těla oběšených pirátů poblíž pobřežní hráze. Doufá, že tato strašlivá podívaná odradí procházející námořníky od porušování zákona. Dřív než jsou mrtvoly vystavené, konzervují se mírným povařením ve slané vodě a namočením do smoly.
Na oběšencích visí tabulka s varováním pro piráty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Áňa Áňa | Web | 18. prosince 2007 v 17:48 | Reagovat

Teda Míšo kde to bereš? Takovýhle informace jinde nejsou a neříkej, že je sama píšeš.

2 Míša Míša | Web | 20. prosince 2007 v 14:27 | Reagovat

Mam je z jedné knížky. Obrázky si dělam nějaký sama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama